aby nie zapeszyć : TFU TFU TFU

A u nas………… (tfu tfu tfu) wszystko dobrze.
Jak wspomniałam we wcześniejszym poście, Lucek zaczął chodzić do przedszkola. Uczęszcza tam tylko trzy razy w tygodniu ,  to prywatne przedszkole, a fundusze mamy ograniczone.  Uwielbia, ba nawet kocha tam przebywać. Jednak kontakt z rówieśnikami to bardzo ważna  sprawa – kiedyś czytałam jedynie artykuły na ten temat, teraz mam rzeczywisty dowód – zadowolonego , mądrzejszego i bardziej komunikatywnego synka….. a co istotne dla mnie , wie, że nie jest pępkiem świata. Zdarzało się ostatnio zaobserwować pewne zachowania typowe dla jedynaka -  do tego jedynaka długo oczekiwanego przez rodziców i ciężko chorego !!! Rogi rosły i niestety to nasza wina  Przedszkole zdecydowanie poprawiło relacje Nikodema z rówieśnikami, z społeczeństwem i światem .
Kolejna BARDZO ważna sprawa. Uczęszcza do przedszkola  już od miesiąca i (tfu tfu tfu) nie zachorował. W wejherowskich placówkach panuje ospa, dzieci powymiatało z przedszkoli , a Lucjano twardo się trzyma.  O grypie nie ma co wspominać – cała Polska choruje i wiemy jak jest, a Lucek na szczęście nadal  dobrze się trzyma.
Wszystko dobrze również w sferze prywatnej… kilka godzin temu wyjechali od nas przyjaciele z Głogowa. Pięciodniowe odwiedziny naładowały nasze bateryjki bardzo pozytywnie. Prawie jakby słonce przez te dni grzało jak w pełni lata. Co prawda życie wywrócone do góry nogami, ale  w szczęśliwym tego znaczeniu. Chciałabym umieścić kilka zdjęć, ale gapa nie przegrałam z przyjaciółki aparatu - mam nadzieję, że wyślą mi kilka , bym mogła się nimi z Wami podzielić.
W finansowej sferze również stało się coś bardzo dobrego, coś , co moim podupadłym skrzydłom daje siły do ponownego wzbicia się w wyżyny i działania dla dobra Nikodema.  Za pośrednictwem strony Lucjanka chciałam podziękować
Kasi i wszystkim biorącym udział w licytacji PRACOWNIKOM Politechniki Gdańskiej za tak wielki gest i wielkie serca w trakcie aukcji dobroczynnej. Dziękujemy, za zaufanie i przekazanie na rzecz Lucjanka pieniędzy, które przeznaczymy na zakup niezbędnego inhalatora i nebulizatorów.  Wielka to dla nas pomoc w walce o zdrowie i dłuższe życie naszego szkraba.  Bardzo dziękujemy !!!!
Pomorskiemu Ośrodkowi Ruchu Drogowego za przekazanie służbowych telefonów, które zostaną spieniężone i zasilą subkonto Nikodema w Fundacji. 
Firmie Federal Mogul Bimet , która od roku jest z nami i zbiera dla Nikosia nakrętki. Za wszystkie przekazane dla Lucjanka zakręcone pozytywnie plastiki ogromnie dziękujemy – wielka to pomoc . Doceniamy ją i jeszcze raz dziękujemy.
Przesyłamy również podziękowania Pani  Ewie Sadura i jej cudownym uczniom ze  Szkoły Podstawowej  nr 84 w Gdańsku. Dziękujemy za każdą nakrętkę i za logistyczne rozwiązanie , by trafiły do Nikosia.
Ewelinie i firmie Corgips  za pamięć o nas i za nieustającą zbiórkę dla Nikosia . Dziękujemy Ewelinie szczególnie!
Pozdrawiamy wszystkie szkoły biorące udział w zbiórkach, mamy nadzieję że świąteczne podziękowania dotarły 

Jak co roku Kochani czytelnicy Lucusiowej prosimy Was o Wasz maleńki gest – znaczący dla nas BARDZO WIELE – przekażcie nam swój 1% podatku . Dzięki niemu Nikodem może cieszyć się życiem jak rówieśnicy, a my rodzice śpimy spokojniej, wiedząc, że pieniądze nie są barierą , by leczyć najważniejszą istotę naszego życia !!!!!

 

                     NUMER KRS                                               000 006 48 92

Z dopiskiem na leczenie i rehabilitację

Nikodema Felikszowskiego  

 

Dziękujemy !

Rodzice cudownego Nikodema

 

 


 

20.01.2013. 21:26

Komentarz

nowi-jka 24.01.2013. 12:50

to bardzo dobre wieści ze nie dajecie sie grypom, ospom, wirusom i innym paskudztwom
ja we wtorek po 2 tyg posłalam mojego przedszkolaka "do dzieci" Zobaczymy na jak długo, żeby chociaz ze 2 tyg pochodził
pzdr.

Ewelina 25.03.2013. 19:29

Cieszę się, że wszystko dotarło :) zbieramy dalej!! Uściski dla Was :)

Dodaj komentarz

Wypełnij formularz, pola z gwiazdką muszą zostać wypełnione!

:

:

:


wykonanie: SERWIS mukowiscydoza | Mapa strony | Loguj | Odwiedzin: Teraz: 1 | Dzisiaj: 7 | Wczoraj: 12 | Wszystkich: 157907