ANTYBIOTYK

 

DRUKUJ

ANTYBIOTYK

Niestety, Nikodem od wczoraj na antybiotyku. Nie mogłam patrzeć jak moje dziecko zmęczone dusznościami nie może spać w nocy, pomimo  iż nie ma już sił . Jestem w szoku jak szybko rozwinęło się , w tym gorszym kierunku, zaostrzenie. Oj, jeszcze dużo nauki o mukowiscydozie przede mną.

Jestem bardzo zmęczona, ponieważ noce nieprzespane, stoję na warcie z nebulizatorem w dłoni i nawilżam zaczopowane śluzem dziecko.

W dzień masa organizacyjnych spraw do ogarnięcia. Na całego ruszają zbiórki nakrętek i telefonów, co chwilę znajdują się nowe osoby chętne pomóc, czy udostępnić lokum na postawienie kartonu. Trzeba z każdym porozmawiać, wytłumaczyć, przekonać itp. Od przyszłego tygodnia będzie jeszcze ciężej, bo to co załatwiło się przez słuchawkę telefonu trzeba teraz urzeczywistnić! Po raz kolejny, dziękuję Dorotko - bez Ciebie po prostu nie dałabym rady.

Do tego jeszcze wolontariat, również mnie potrzebują. Dzisiaj właśnie "spełniałam marzenia" Michała, bardzo rozsądnego nastolatka. Uwielbiam te chwile, ale na nie też trzeba znaleźć czas i oddać się całym sobą.

Jednak pomimo zmęczenia, ciesze się, że tyle się dzieje - pozytywnego. Teraz do szczęścia brakuje mi tylko zdrowego Lucusia .

Felka

09.02.2012. 21:07

Komentarz

mama Mai 10.02.2012. 11:50

buuuuu.... Lucek wracaj szybko do formy!!!

Martulka221 13.02.2012. 11:24

Zdrowiej szybko Nikosiu!!

Żeby tak dało się z 24h zrobić czasami 36h :)
No, ale kto jak nie Ty... Ważne,że ruszają sprawy pozytywnie i znajduja się ludzie do pomocy! Trzymam kciuki przede wszystkim za Nikosia, ale też za te zbiórki.
Buziaki wielkie :*

p/s
Dziękuję za dzielenie ze mną mojej "małej" radości!!!! :*:*:*

Nowi-jka 13.02.2012. 14:38

Trzymam kciuki za szybki powrót do zrowia Lucusiu - Pucusiu
wirtualna ciotka JJ

Dodaj komentarz

Wypełnij formularz, pola z gwiazdką muszą zostać wypełnione!

:

:

:


wykonanie: SERWIS mukowiscydoza | Mapa strony | Loguj | Odwiedzin: Teraz: 1 | Dzisiaj: 10 | Wczoraj: 9 | Wszystkich: 157869