Co za atrakcje

Intensywnie zaczęło się już  w Dniu Dziecka. Naszym prezentem i uczczeniem tego ważnego dnia było wspólnie spędzone popołudnie . Pogoda dopisała i poszliśmy do wejherowskiego parku, gdzie co roku organizowane są przeróżne atrakcje dla najmłodszych . Lucek był zachwycony, piszczał z zachwytu, tańczył , gonił się z balonem napełnionym helem (niestety po dwóch dniach odwiązany balon wzniósł się ku chmurkom, płaczu było sporo :((  ). Oto zdjęcia za Dnia Dziecka :

W piątek wyjechaliśmy na cały weekend do naszego kochanego Czymanowa. :) Było super, naładowaliśmy bateryjki na kolejny ciężki tydzień. W sobotę dodatkowo pojechaliśmy do oddalonej o 15 kilometrów Jastrzębiej Góry , a w niedzielę na plażę. Sezon grillowo/wakacyjno/plażowy uważam za otwarty. Oby pogoda dopisała, ponieważ kolejne dwa weekendy również zaplanowane z przyjaciółmi  na domkach. Lucek w swoim żywiole, prawie wszystko mu wolno, biega do utraty tchu, może gadać , krzyczeć gwizdać - a mama go nie ucisza, nie strofuje. Luz blues i nawet orzeszki :)

 

Żebyście widzieli jak  Nikodem  prowadził samochód, auto jechało dość szybko i obawiałam się , że sobie nie poradzi. Jednak zamiłowanie i talent do jazdy ma we krwi.

Poniżej  to, co Tygryski lubią najbardziej.........................

 

 

Rybka, a raczej wodnik w wodzie :))

 

 

A mówiłam Wam, że jest dobrze :))

Felka

05.06.2011. 20:50

Komentarz

Martulka221 11.06.2011. 11:04

Teraz mamy dowód, że jest lepiej niż myśleliśmy!
Cudownie!!!
My dzień dziecka spędziliśmy w podobny sposób :)
I nawet balonik Iruś miał taki sam jak Nikodemuś :))
Oby tak dalej Kochani!
Trzymajcie się...
Buziaki :*

Mama Oli Asia 12.06.2011. 11:51

Oj nie mogę się doczekac a coraz więcej jaskółek podpowiada że trafimy nad morze w tym roku. Buziaki

Dodaj komentarz

Wypełnij formularz, pola z gwiazdką muszą zostać wypełnione!

:

:

:


wykonanie: SERWIS mukowiscydoza | Mapa strony | Loguj | Odwiedzin: Teraz: 1 | Dzisiaj: 6 | Wczoraj: 12 | Wszystkich: 157906