Dystans

 

Po tygodniu chaosu w mojej głowie, z powodu szkolenia,  nareszcie  wrócił ład.  Pewna mądra kobieta, również mama mukolinków, napisała mi krzepiącego maila, który postawił mnie na nogi.  Słusznie zauważyła, ze po kolejnym wyjeździe podejdę do teorii lekarzy, fizjoterapeutów i dietetyków z większym dystansem. Mam cenne uwagi i rady oczywiście kodować, ale lekarze mówią ogólnie, a tylko my rodzice znamy swoje dzieci  najlepiej. Jeżeli Lucek jest w tak dobrej formie , więc dotychczasowe  „wylane przeze mnie  poty” były jak najbardziej w porządku.  Oczywiście zmodyfikowałam kilka zabiegów, ale bez szaleństw.  W wakacje kolejny „przegląd” : USG , RTG, krew, mocz, ECHO – mam nadzieję, że badania potwierdzą spostrzeżenia Ani.  Na oko do niczego nie można się przyczepić, mały waży ponad 17 kilogramów, mierzy równy metr – czyli jest między 75 a 90 centylem.  Wymaz – flora fizjologiczna.  Powtarzam się, ale to mogłabym ciągle – jest dobrze!!!!!!!!

Nasze życie z Luckiem to ciągłe atrakcje. Trzylatek to ciągły bieg, przeciąg w domu robi straszny :)) . Dzisiaj w radiu mówili, że czterolatek zadaje czterysta pytań dziennie. Hmmmmmmm, nie rozmawiali z Luckiem….. średnią podniósłby do tysiąca.

Krótka fotorelacja jeszcze ze Świąt....

Szukanie gniazdek, które zostawił zajączek

Przy ostatnim punkcie mapy skarbów, po wdrapaniu się przez najstarszego poszukiwacza na najwyższe drzewo, prezentowi zbieracze  dostali wiadomość od zająca:

Prezenty się skończyły, więcej nie udźwignę, przecież nie jestem torbaczem. Teraz to już tylko została .... figa!!!!

Nie muszę pisać, kto najbardziej się uśmiał ..... bo dzieciom zrzedły miny :))

Tutaj zdjęcie z ostatniej chwili - radość, 30 sztuk małych kurczątek.

 

Felka

 

 

18.05.2011. 20:31

Komentarz

Anonymous 23.05.2011. 19:47

"Powtarzaj", że jest DOBRZE! Bo to miałam nadzieję przeczytac :)
Buziaki dla Waszej trójeczki :*

Martulka 23.05.2011. 19:48

Oczywiście nie podpisałam swojego komentarza... Martulka

Dodaj komentarz

Wypełnij formularz, pola z gwiazdką muszą zostać wypełnione!

:

:

:


wykonanie: SERWIS mukowiscydoza | Mapa strony | Loguj | Odwiedzin: Teraz: 1 | Dzisiaj: 10 | Wczoraj: 9 | Wszystkich: 157869