Dzieci nie lubią.....

……… inhalacji. Tak powiedział ( „lepszy cwaniak. Matkę staruszkę z tyłu  wozi”)*.  Jestem przejęta przemyśleniami mojego dziecka. Przecież on ma dopiero trzy lata. Niestety Nikoś już zaczął zauważać, że musi robić coś NAD. Ostatnio było kilka sytuacji, kiedy Lucek inhalował się przy rówieśnikach , które togo nie muszą. Do tego ciekawość , którą wzbudzał w czasie oklepywania.  Nieuchronnie zbliża się lawina pytań: dlaczego???? Muszę przemyśleć, co wtedy mu powiem, nie chciałabym chlapnąć czegoś trzy po trzy, to za poważna  życiowa sprawa.

Przy wcześniejszym wpisie  luv_tigger dodał "optymistyczny" komentarz, który jest linkiem do strony :

Bliżej leku na mukowiscydozę.

Dziękuję za artykuł.Ja jak najbardziej mam tak zwany "pozytywny" stosunek do życia, wierząc w to, iż rzeczy z czasem ułożą się poprawnie. Jednak odniosę się do tekstu następnym razem, muszę pomyśleć co napisać, by nie wyjść na pesymistkę !!

*"Miś"- w reżyserii Stanisława Barei.

Felka

06.03.2011. 17:09

Komentarz

Martulka 06.03.2011. 17:25

Od jakiegoś czasu poznaję Was poprzez lekturę waszego bloga, a teraz strony Nikosia. Trudno przekazac w jakichkolwiek "mądrych" słowach co się czuje czytając historię tak niezwykłęj rodziny... Napewno PODZIW,że dostrzegacie siebie, słońce na niebie i nie poddajecie się mimo wszystko!
GRATULUJĘ!!!
Piszę, by dac dowód,że są ludzie, których inspirujecie...
Bo warto dawac przykład,że życie jest warte naszego trudu.
Pozdrawiam serdecznie :)

Dodaj komentarz

Wypełnij formularz, pola z gwiazdką muszą zostać wypełnione!

:

:

:


wykonanie: SERWIS mukowiscydoza | Mapa strony | Loguj | Odwiedzin: Teraz: 1 | Dzisiaj: 10 | Wczoraj: 9 | Wszystkich: 157869