Fajnie jest, a może było???

Od momentu milczenia, ciągle coś się działo..... pozytywnego.

Nikodem wyzdrowiał... Święta i Sylwestra spędziliśmy w super atmosferze i z pełnym uśmiechem na buzi.

Przepraszam, że nie mam czasu , a czasami sił na skronięcie kilku slów na stronie Nikosia. Staram się częściej napisać choć kilka zdań i dodać kilka zdjęc na Lucusia Facebooku 

Zapraszam Was do polubienia Lucusia :)) i przeczytania , co u Bohatera słychać.  Na Facebooku kilka fotorelacji, z Karpacza (dokładnie z tamtejszego szpitala) , z Krakowa ( gdzie zostalismy zaproszeni przez Fundację TVN ) .

Chciałam również bardzo serdecznie podziekować

Agnieszce Zielińskiej za  WIELKI KARTON wyładowany po brzegi telefonami :))

Monice Kalinowskiej , Firmie Senior Polska  Firmie APACZKA  za karton z nakrętkami i prezentowe niespodzianki dla Nikosia - również fotorelacja na Facbooku Nikosia.

Za tydzień Lucuś obchodzi swoje szóste urodziny !!!!!

A dzisiaj dostał katar....... kurde, a tak fajnie było przez miesiac.... Na szczęście perfekcyjnie nauczył się plukać nos, mam nadzieję, ze pomoże to szybciej zwalczyć katarzysko.!!!!

Postaram się usiąść do kompa w weekend i napisać długi post o cudownym Centrum Medycznym Karpacz i wrażeniach z "planu filmowego" TVN :))

Buziaki

Felka

 

Kochani pamietajcie o Nikosiu, rozliczając PIT

 

 

29.01.2014. 15:48

Komentarz

Ten temat nie został jeszcze skomentowany

Dodaj komentarz

Wypełnij formularz, pola z gwiazdką muszą zostać wypełnione!

:

:

:


wykonanie: SERWIS mukowiscydoza | Mapa strony | Loguj | Odwiedzin: Teraz: 1 | Dzisiaj: 7 | Wczoraj: 12 | Wszystkich: 157907