Falenty tuż tuż

Na przekór zasadzie:  nieważne co piszę, ważne  że piszę,  postanowiłam pomilczeć troszkę.  Powodów jest kilka, przede wszystkim brak koncepcji na tematy – choć kilka krąży w myślach, oby niebawem ujrzały światło dzienne. Kolejny argument to pogoda – wiosna zachęca do wyjścia z domu i korzystamy ze słońca ile się da. Programy telewizyjne nadrabiają moje milczenie. Ostatnio  dużo się mówi w mediach o mukowiscydozie – oby jeszcze częściej. Bardzo istotny temat poruszono w programie „Uwaga” – odnośnie domowej antybiotykoterapii .  Ile bym dała, by się udało. Komfort domowego zacisza, a przede wszystkim unikanie szpitalnych bakterii – przyleczenia nie byłyby traumom dla dziecka i rodziców – ach! Jak sobie wspomnę higienę / sterylność  na oddziałach to aż mną wzdryga.  Oj , nie mam natchnienia, by się zagłębić w temat -  byłoby ostro.

Wczoraj dostałam potwierdzenie zakwalifikowania się na szkolenie rodziców chorych na mukowiscydozę dzieci. Warsztaty odbywają się, jak co roku, w maju .  Tematyka wykładów obiecująca, np.:

·         Naprawa defektu CFTR - współczesne koncepcje leczenia mukowiscydozy.

·         Bezpieczniejszy pobyt w szpitalu.

·         The Vest, Alfa 200, Cough assist moda czy skuteczność?

·         Podstawy żywienia.

·         Podstawy suplementacji witaminowej.

·         Psychopedagogiczne aspekty mukowiscydozy u dzieci.

Najpierw jednak ŚWIĘTA!!!!!!

 

Felka

19.04.2011. 21:00

Komentarz

mamaMai 21.04.2011. 18:06

zazdroszczę ...ach Falenty

Dodaj komentarz

Wypełnij formularz, pola z gwiazdką muszą zostać wypełnione!

:

:

:


wykonanie: SERWIS mukowiscydoza | Mapa strony | Loguj | Odwiedzin: Teraz: 1 | Dzisiaj: 7 | Wczoraj: 12 | Wszystkich: 157907