i po urodzinkach

I po urodzinkach…
Ach, szkoda, że cudowne chwile tak szybko mijają !!! Urodzinki bardzo udane, niestety 30% gości Się rozchorowała i nie mogła z nami świętować.  Cieszyłam się okropnie, że Nikodema choróbska omijały – niestety w dniu urodzin, poza fantastycznymi prezentami dostał i kiepski – grypsko! Na razie katar i lekki kaszel. Właśnie moje szczęście się usypia …. I kaszle coraz mocniej. … Za 2 dni jedziemy na kontrolę do Gdańska, będziemy w dobrych rękach, więc nasza doktor zbada Lucusia i oby niczego niepokojącego nie usłyszała i nie zauważyła.  W najbliższych dniach i nocach ciągłe inhalacje – ach ta mukowiscydoza i ten gęsty śluz!
Chcieliśmy podziękować Samorządowi Studenckiemu PG, a przede wszystkim Piotrowi  Sutkowskiemu . W zeszłym tygodniu odebraliśmy od studentów mnóstwo nakrętek, wiemy, że zbiórka ma trwać nadal i jakiś AS w rękawie studenci  mają na super akcję  – za co bardzo  już z góry dziękujemy. 
Teraz troszkę się pochwalę – zapraszam do linków!

TTM

Telewizja Kaszuby

 

Chciałam dodać kilka zdjęć z urodzin i nie tylko ale .......

.......Uciekam inhalować mojego Lucusia, bo bez nocnej inhalacji ciężko widzę jego oddech!!! A Oddychać – znaczy ŻYĆ!!!

Mam nadzieję, ze jutro uda się dodać fotki .
Felka
 

05.02.2013. 21:58

Komentarz

Magda 06.02.2013. 19:51

Lucusiu! Spełnienia marzeń :) Dużo zdrówka, szalonych pomysłów i zabaw!
Ps.
Felka - niektórzy ludzie są nie reformowalni :) Nie warto, ja też próbowałam i oberwało mi się :) Szkoda dziecka... Może ewentualnie rozmowa z Magdą by coś pomogła? Ale nie znam jej... Nie wiem na ile ma wpływ na wychowywanie syna.
Pozdrawiamy :)

Martulka221 10.02.2013. 12:36

Sto lat dla Nikosia!!!
Nikoś, życzymy Ci zdrówka, samych radości, dobrych ludzi na swojej drodze i spełnienia marzeń :))
Przytulamy do serca...

felka 12.02.2013. 23:17

Dziękuję w imieniu Lucusia!!!!!

Dodaj komentarz

Wypełnij formularz, pola z gwiazdką muszą zostać wypełnione!

:

:

:


wykonanie: SERWIS mukowiscydoza | Mapa strony | Loguj | Odwiedzin: Teraz: 1 | Dzisiaj: 6 | Wczoraj: 12 | Wszystkich: 157906