jest dobrze

Najważniejsza wiadomość odnośnie czegoś, co przez weekend spędzało mi sen z powiek. Po wykonaniu kilku telefonów do Szpitala i otrzymywaniu informacji – proszę zadzwonić jutro, ponieważ nie mam kompletu dokumentów – w końcu wszem i wobec z przeogromną radością informuję czytelników Lucusiowej , że znam już wyniki trzydniowych badań Nikodema :

są bardzo dobre !!!!

Mukowiscydoza to choroba płuc, wątroby, trzustki – jest wielonarządowa , o wszystko trzeba dbać jednakowo dobrze. Bardzo dużo pracy kosztuje mnie opieka nad synem – ale przecież to sens mojego życia.  Wkurza mnie, jak osoby ,nawet bliskie, mówią – co ty od niego chcesz, przecież wygląda bardzo dobrze, lepiej jak niejeden rówieśnik.  Zdarza się, że maja nawet pretensje , że jestem „heterą” , nie odpuszczam żadnej inhalacji, doustnego leku, czy tak ważnej w mukowiscydozie higieny i przestrzegania kilku zasad! Ogłaszam, to właśnie dzięki tym zasadom,  jest tak dobrze .  Nawet nie wiecie jak mi ulżyło, jak cudownie się czuje , wiedząc , że moje dziecko dzięki trzem mieszankom : dyscyplinie, medycynie i funduszom –

Oddycha pełna piersią !

 

Przedstawiam Wam nowy plakat promujący zbiórkę telefonów dla Nikodema.  Wcześniejszy zapas plakatów się skończył, do tego  dochodziły mnie słuchy, że miał za dużo treści i był mało czytelny.  Zdecydowałam się na zaprojektowanie nowego.

 

Z tego miejsca chciałam przeogromnie podziękować Panom :

Adamowi i Robertowi z RR Company.

 

 Zleciłam wykonanie projektu, nie prosząc o „lekkie” potraktowanie przy wystawieniu rachunku ( jestem z tych osób , które nie potrafią się targować, czy z racji choroby dziecka prosić o ulgi) . Nie wnikając, nie pytając,  tak po prostu nie wzięli nic, ZERO za wykonanie pracy , a w efekcie powstało to cudo:

Panowie , jeszcze raz dziękuję za szlachetny gest !!!!

 

Jutro post o Aniołach .......................

Felka

20.09.2012. 21:32

Komentarz

Ten temat nie został jeszcze skomentowany

Dodaj komentarz

Wypełnij formularz, pola z gwiazdką muszą zostać wypełnione!

:

:

:


wykonanie: SERWIS mukowiscydoza | Mapa strony | Loguj | Odwiedzin: Teraz: 1 | Dzisiaj: 7 | Wczoraj: 12 | Wszystkich: 157907