Kolejny raz ....

To już kolejny rok i kolejna okazja by dziękować tym , którzy są przy nas, którzy trwają z nami w tej nierównej walce z chorobą Lucusia.  W piątek dotarła do nas informacja odnośnie przekazanej sumy  1% za rok 2012r. Jak co roku nie wiemy Kto, nie wiemy ilu Was, nas wsparło, ponieważ Fundację obowiązuje ochrona danych osobowych. Jednak jak zawsze…..
…. tak bardzo brakuje słów by wyrazić swoją wdzięczność za to , że postanowiliście swój 1% podatku przekazać właśnie naszemu Luckowi. . Co roku mam świadomość tego, jak wiele jest osób proszących, jak wiele jest osób potrzebujących i  tym bardziej jestem wdzięczna ,że to właśnie Nikosia  wybieracie na odbiorcę Waszego 1%.
Niestety, z roku na rok suma maleje,  a koszty leczenia rosną. Zebrana suma nie zapewni Nikodemowi rocznego leczenia, oj niestety nie.  Wiem już , że spać spokojnie nie mogę.  Głowa buzuje od zmuszania siebie do wymyślenia jakichś skutecznych zbiórek dla Nikosia…. Bardzo ciężka to walka, na szczęście nie w pojedynkę….. Dziękuję !!!

 

Ale jak Lucjao kaszle..... Zaczęło się z czwartku na piątek od kataru. Katar znikł  za to pojawił się kaszel.......  Ja chcę z powrotem lato.....  bez choróbsk !!!! Mama nadzieję, że nie urodzi się nic poważnego.... przecież dwa tygodnie temu Nikodem zakończył 14 dniową antybiotykoterapię !!!

 

A to nasza dzisiejsza rozrywka w deszczowy dzień...... przed nami jeszcze dwie do wykonania, potem zrobię zdjęcie z efektem końcowym.

 

Felka

 

27.10.2013. 19:58

Komentarz

Ten temat nie został jeszcze skomentowany

Dodaj komentarz

Wypełnij formularz, pola z gwiazdką muszą zostać wypełnione!

:

:

:


wykonanie: SERWIS mukowiscydoza | Mapa strony | Loguj | Odwiedzin: Teraz: 1 | Dzisiaj: 7 | Wczoraj: 12 | Wszystkich: 157907