Kotek zaflegmiony

Co z nowym postem???  Dwa dni temu się za niego zabrałam,  ładnie rozpisałam, ale że gapa nie pisała w word , tylko od razu na stronie, kliknęła coś i cały tekst diabli wzięli. Nie napisze , co mnie trafiło :(

 W szybkim skrócie napiszę, że Lucek dwa dni temu dopiero skończył antybiotyk. Niestety ciągle coś siedzi, flegmy dużo, nie da się jej wydostać. Mam kilka koncepcji i planów co do dalszej rehabilitacji młodego. Rozpisze się niebawem.

Dzisiaj , zaległych kilka zdjęć !

 

Z serii : z ukochaną Narzeczoną !!!

 

Z serii :  Przyjaciele !

Najlepszy Kumpel : Maciej !

 

Natalia i Wojtuś :)

Wierny psiur Apsikur !!!!

 

Z serii : Piąte urodziny !

Z serii: Pomysłowy Dobromir !

 

Z serii: Sen, bez Karmelka  nie ma szans na słodkie sny !!!

 

Z serii : Zbiórka nakrętek ! Poniższe zdjęcia to nakrętki odebrane od Kasi z Gdańska ( PG wydział ZiE) . Kasi i wszystkim, dzięki którym jest ich aż tyle - BARDZO DZIĘKUJEMY!

a to nasze "tajne" miejsce, gdzie wszystkie nakrętki przechowujemy. Po uzbieraniu dwóch ton zostają odebrane przez firmę ! 

 

Felka

 

 

 

11.03.2013. 13:07

Komentarz

mama Mai 13.03.2013. 11:02

no Kochana, nie wstawiałaś żadnych Nikosiowych zdjęć przez dłuższy czas, a tu proszę jaki kawaler już z niego - baaardzo urósł -SUPER
Pozdrawiam i całuję mocno

nowi-jka 14.03.2013. 14:07

ale on sie zmienił
duzy chłopak

nowi-jka 14.03.2013. 14:08

No i jak ty to robisz ze on nie jest chudy pomimo choroby?
Mój Jasiek to skóra na kosciach

felka 15.03.2013. 08:56

:)) Justyno, bardzo dbam o dietę małego. Dodaję mu do posiłków odżywki. do tego wypija 2-3 Nutridrinki dziennie, pomimo, iż zje ładnie obiad - to na deser Nutridrink ( 300 kcal.) Do jogurtów dolewam mu olej MCT, do zwykłego soku, który pije z bidonu dosypuję Fantomalit !
Muszę o niego dbać, bo pomimo "grubego" ciałka to na prawdę niejadek. Wiem, że śmiesznie to brzmi patrząc na niego, ale gdybyś widziała ile pracy, nerwów i poświecenia trzeba włożyć w każdy gram - to tylko ja , rodzina i przyjaciele widzą !
Jednak warto, bo efekty są, a przy zaostrzenaich, tak jak teraz, przy gęstej wydzielinie i wiecznym uciążliwym kaszlu leci z wagi !
A się rozpisałam.
Buziaki

Dodaj komentarz

Wypełnij formularz, pola z gwiazdką muszą zostać wypełnione!

:

:

:


wykonanie: SERWIS mukowiscydoza | Mapa strony | Loguj | Odwiedzin: Teraz: 1 | Dzisiaj: 1 | Wczoraj: 9 | Wszystkich: 157860