Lucek czuje się lepiej

Najważniejsza informacja, antybiotyk trafiony i Nikodem zdecydowanie w lepszej formie. Nie kaszle już w nocy, w dzień sporadycznie. Został jeszcze minimalny katar, ale to już nie problem. W takich momentach doceniam kamizelkę The VEST. W życiu nie wydrenowałabym Nikosia z tego nadmiaru śluzu ręcznie.

Ostatnio ciągle jestem w biegu, dużo pozytywnego dzieje się wkoło nas. Jednak kosztuje mnie to bardzo dużo wysiłku psychicznego i fizycznego, ale nikt nie mówił , że będzie łatwo. Poniżej dwa linki . które wyjaśnią czemu ostatnio taka zabiegana jestem.         Wywiady :)  autografy :)

Klik na zdjęcie

 

 

Klik na zdjęcie

 

Felka

14.02.2012. 09:16

Komentarz

Martulka221 14.02.2012. 15:21

Jesteś niesamowita... wiesz o tym i nigdy o tym nie zapominaj!

Ciesze się ogromnie, ze NIkoś czuje się lepiej :*

Z okazji Walentynek... Miłość macie, więc życze Wam niekończącej się radości z odkrywania siebie na wzajem każdego kolejnego dnia i powodzenia we wszystkich planach/założeniach, które przeciez też powstają z ... Miłości :) :*

przychylna 14.02.2012. 18:30

Jestem pod ogromnym wrażeniem, Nikoś ma prawdziwe szczęście, że urodził się w takiej Rodzinie jak Wasza, w Rodzinie, która walczy każdego dnia - wtrwale. Tej wytrwałości niech Wam nigdy nie braknie. Pozdrawiam :))

Nowi-jka 16.02.2012. 00:17

Nakretki sie zbieraja. Z telefonami gorzej :( Sciagnełam sobie ze strony plakat o nakretkach ale potrzebowałabym lepsza rozdzielczosc bo jest gosc co wydrukuje mi ich kilkanascie w kolorze formatu A2. Jesli masz podeslij mi prosze na miala.
Jak tylko wyzdrowieje mi Jasiek to ruszam w runde po szkołach. Niech dzieciaki zbieraja te nakretki dla Nikosia.
Pzdr.
JJ

Felka 16.02.2012. 08:05

Nowi-jka, wyślij mi na mój adres maila o plakaty, bo nie wiem gdzie mam je wysłać :))
felikszowska@wp.pl

Dodaj komentarz

Wypełnij formularz, pola z gwiazdką muszą zostać wypełnione!

:

:

:


wykonanie: SERWIS mukowiscydoza | Mapa strony | Loguj | Odwiedzin: Teraz: 1 | Dzisiaj: 1 | Wczoraj: 9 | Wszystkich: 157860