Lucjano kaszle

Post o Aniołach jest dla mnie bardzo ważny, potrzebuję do niego dużo spokoju, ciszy i wolnego czasu, by móc wyrazić co czuję . Znajduję ten czas jedynie późnym wieczorem. Niestety jak w tytule - Lucjano kaszle. Podobno katar trwa siedem dni, czy jak niektórzy wolą, tydzień - nie w przypadku mukowiscydozy, w czwartek minął tydzień , dzisiaj mamy poniedziałek - a gęsty katar jak siedział w nosku Nikosia,tak siedzi....do tego mały zaczął kaszleć. Najgorsze są poranki i noce, w dzień jakoś idzie. Wieczory zarezerwowane są dla stresu i lataniu z inhalatorem nad śpiącym dzieckiem - każdy rozumie , że to priorytet.

Dodane poniżej zdjęcie maiło ukazać się w poście o Aniołach, jednak nim go napisze - może być już po zajęciach.

Króciutko : Przyszła żono mojego syna :))   Ewelino Dziękujemy !!!!

 

Wczoraj w Gdańsku przed mszą w Kościele Świętego Jana odbyła się zbiórka telefonów dla Nikodema. Dziękujemy Wiernym,  uzbierało się aż..... 170 telefonów komórkowych. Poza tym niektórzy " przyznali" się , że zapomnieli i za tydzień doniosą :)) Bardzo dziękujemy .

Panu Witkowi i kolegom "telefonistom" za przekazanie na rzecz Lucusia 7,5 kg komórek - wielkie radosne podziękowania .

Kochani, komórkowa zbiórka trwać będzie nieskończoność........ zawsze z największą ochotę odbierzemy je od Was - nie zapominajcie o Nas :))

Tak rzadko wspominam o Pani Agnieszce , która wraz z pomocnikami Kubą i Jasiem co chwilę przywożą nam masę nakrętek. Nakrętki pochodzą z wielu miejsc :

- Sklep w Tupadłach

- świetlica środowiskowa w Tupadłach

- Szkoła ,, Małe Morze" w Pucku

- Szkoła Podstawowa w Łebczu,

- Szkoła Podstawowa w Strzelnie,

- Przedszkole Pod Aniołami w Starzynie

-dom wczasowy "Vis" w Jastrzębiej Górze

-Przedszkole Kubusia Puchatka w Strzelnie

- Sklep Spożywczy w Łebczu

- Zakład Fryzjerski z Chłapowa

- Szkoła Podstawowa z Żarnowca

i wielu wielu znajomych Pani Agnieszki

Dziękujemy wszystkim i każdemu z osobna !!!!!

Kasi, która dzielnie odbiera nakrętki z gdańskich terenów . Firmie Federal-Mogul Bimet S.A, która przeprowadza wewnętrzną zbiórkę wśród pracowników i zasypują nas wielkimi kartonami wypełnionymi plastikowymi nakrętkami !!!

Dziękujemy Wam wszystkim.

 

Felka +Nikodem

24.09.2012. 08:48

Komentarz

Ten temat nie został jeszcze skomentowany

Dodaj komentarz

Wypełnij formularz, pola z gwiazdką muszą zostać wypełnione!

:

:

:


wykonanie: SERWIS mukowiscydoza | Mapa strony | Loguj | Odwiedzin: Teraz: 1 | Dzisiaj: 7 | Wczoraj: 12 | Wszystkich: 157907