Marsz po ODDECH

„Gdański oddział Polskiego Towarzystwa Walki z Mukowiscydozą wraz z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji zaprasza w dniu 14 kwietnia (sobota) br. o godz. 10.00 do Parku Reagana w Gdańsku, gdzie odbędzie się „MARSZ PO ODDECH DLA MUKOWISCYDOZY”.

"Marsz po oddech dla mukowiscydozy" został objęty Honorowym Patronatem Marszała Województwa Pomorskiego Pana Mieczysława Stuka.

Ideą przewodnią Marszu jest propagowanie wiedzy w społeczeństwie na temat mukowiscydozy oraz problemów związanych z jej leczeniem. Poprzez wykorzystanie sportu nordic walking jako lekkiej, mało inwazyjnej, a przede wszystkim - bezpiecznej formy rekreacji.

Bardzo ważna jest frekwencja, dlatego prosimy o przyjazd do Gdańska z jak najliczniejszą grupą, która nas wesprze swoim udziałem. „ -  malutka reklama, osobiście ZAPRASZAM Wszystkich bez wyjątku.

 

U nas ogólnie dobrze. Lucek jeszcze troszkę zakatarzony i pozostał kaszel, ale nie ma z tym większego problemu. Niestety ja przedobrzyłam w dniu wczorajszym. Biegnąc za Luckiem pędzącym na rowerze, rozebrałam się do krótkiego rękawka i …. przewiało moją skromną osobę ! Łamie mnie w kościach, ogólnie kiepsko się czuję, oczywiście maska na twarz i nadzieja, by Lucek się nie zaraził.

 

W dniu wczorajszym, po raz kolejny, dotarły do nas efekty zbiórek zorganizowanych przez Emilię, siatka telefonów ze Szkoły nr 9 w Wejherowie  i kilka reklamówek nakrętek od znajomych Emilii, dziękujemy ! Również wczoraj dostałam maila od Pani Eweliny o trzech punktach puszkowych zbiórek, za które prześlicznie dziękujemy! Za przedświąteczne, jak to Pani nazwała „antyki” również jesteśmy wdzięczni. W dniu dzisiejszym Wojtek odebrał wielką siatkę telefonów od Pana Patryka z Serwisu Telefonów w Gdyni Chyloni , za które dziękujemy.

Podziękowania wysyłamy do :

Zuzi i Michałka ze Swarzędza – o mamusi również pamiętamy!

Pani Marioli z Żukowa!

za paczki telefonami i nakrętkami, które do nas dotarły.

 

Felka

12.04.2012. 18:03

Komentarz

Martulka 17.04.2012. 19:45

Mam nadzieję, że lepiej się już czujesz.
Przytulam do serca :*

Dodaj komentarz

Wypełnij formularz, pola z gwiazdką muszą zostać wypełnione!

:

:

:


wykonanie: SERWIS mukowiscydoza | Mapa strony | Loguj | Odwiedzin: Teraz: 2 | Dzisiaj: 6 | Wczoraj: 12 | Wszystkich: 157906