Milczenie Owiec

Czasami jest ze mną tak, że pomimo, iż mam bardzo dużo do napisania i podzielenia się z Wami, nie mam na to natchnienia , siły by skupić myśli . Tak zwane „Zabierasz się do tego jak pies do jeża ………” – chcę , ale nie mogę.

W zeszły wtorek byliśmy na kontroli w Poradni Mukowiscydozy w Gdańsku.  Ogólnie i w dużym skrócie wszystko dobrze, martwi doktor Trawińską , ze Nikodem przez równy rok nic nie przybrał na wadze – a w mukowiscydozie to nie jest dobry znak. Wiem, że wagowo u niego dobrze, ale żeby wskazówka nie drgnęła przez tak długi okres ……………. ????

Prywatnie wydarzyło się coś cudownego w naszym życiu, coś co wymagać będzie dłuższego osobnego wpisu, którego niebawem dokonam. Zdradzę tylko, że była to szaleńcza , spontaniczna i pełna zaufania podróż w nieznane , która otworzyła przed nami nowe znajomości. Wyprawa utwierdziła w przekonaniu, że są na świecie jeszcze ludzie, którzy wierzą w dobro człowieka i zapraszają obcych ludzi dając im przysłowiowe „kapcie”.  

Od ostatniego pisania bardzo dużo zbiórkowych akcji ruszyło do przodu. Jest Was bardzo wielu , którym chciałabym podziękować za przyłączenie się do pomocy dla Nikosia, podziękować za efekty swoich zbiórek, ogólnie za zaangażowanie , ciepło i poświęcenie  :

KLIK

Dziękujemy!!!!

Pani Agnieszce i jej trzem Muszkieterom, którzy znajdują nowe miejsca zbiórek i do tego przywożą nam pod blok wszystkie zebrane rzeczy.  Przede wszystkim jesteśmy wdzięczni tym, dzięki którym  Pani Agnieszka i Chłopaki mają co przywozić : wynik jest cudowny – pełny bagażnik , a to miedzy innymi dzięki :

Szkole Podstawowej w Żarnowcu imienia Janusza Korczaka,

Przedszkole Kubusia Puchatka ze Strzelna,

Pani Asi Kohnke z Jastrzębiej Góry,

Damianowi Klebba.

Sójki doniosły, że niebawem będzie kolejna „dostawa” – z czego przeogromnie się cieszymy.

Dziękujemy po raz drugi za bardzo owocną zbiórkę nakrętek  Szkole Podstawowej z Gościcina – szczerze nie wiem, jakich „sztuczek” używają, że aż tyle nakrętek zbierają J

 

 

Do zbiórek ochoczo przyłączyły się:

 Sklep Neta, przy ulicy Puckiej w Łebczu,

Samorządowy Zespól Szkół w Gniewinie,

Szkoła Podstawowa imienia Mariusza Zaruskiego w Pucku, ulica Przebendowskiego 27,

Szkoła Podstawowa nr 16 imienia Orła Białego w Gdyni , ul. Chabrowa 43.

 

Teraz uciekam, niestety Lucka odporność po raz kolejny okazała się do d...... Poprzedniej nocy zaczął gorączkować, katar leci, marudy , tulaski. Potrzeba mamy dostępnej na wyłączność  24h na dobę znowu zagościła w naszym domu. 

Felka

02.04.2012. 22:01

Komentarz

Ten temat nie został jeszcze skomentowany

Dodaj komentarz

Wypełnij formularz, pola z gwiazdką muszą zostać wypełnione!

:

:

:


wykonanie: SERWIS mukowiscydoza | Mapa strony | Loguj | Odwiedzin: Teraz: 1 | Dzisiaj: 10 | Wczoraj: 9 | Wszystkich: 157869