Nowa strona

Nowa forma, treść ta sama.

 

Mam nadzieję, że nowa strona się podoba. Mnie bardzo, jest jasna, przejrzysta i czytelna. Oczywiście muszę ją jeszcze troszkę wzbogacić, dodać zdjęcia, skanować dokumenty, jednak wszystko w swoim czasie – wolnym .

Wczoraj, jeszcze na poprzednim blogu „czytelnik” napisał, że nie chce mu się już mnie czytać, że odnosi wrażenie, że robię to na siłę – czy ujął to podobnie, niestety nie mogę zacytować, bo namieszałam i niechcący skasowałam jego wpis.Mam wrażenie, że chodziło mu o to, że po prostu nie ma o czym czytać. Tylko ja się pytam, co on chciałby poczytać na blogu dziecka chorego na mukowiscydozę?

Odnoszę takie wrażenie, że „czytelnik” tylko wtedy jest zadowolony i ma o czym czytać, jak drugiej osobie dzieje się źle. Kiedy  przebywaliśmy w szpitalach, kiedy mieliśmy ciężką sytuację finansową i kiedy wylewałam łzy pisząc o swoim bólu, pewnie był usatysfakcjonowany . Na nasze szczęście u Nikodema wszystko dobrze, chory jest i nie da się z tym nic zrobić – ale ile można pisać o codziennych zabiegach, rehabilitacji i towarzyszącym przy nim buncie?.

Więc ja, mama,  pisząc o synku, dzielę się z „czytelnikiem”  naszymi radościami : urodzinkami, pierwszą wizytą u dentysty itd. itp.  A „czytelnik” na co liczy ??? Na prywatne pranie brudów, na opisywanie prywatnego życia rodziców, na wieczne narzekanie, bo nie rozumiem ??? Czy codziennie mam pisać o której wstał mały, ile zjadł , ile oddał …………. Byłabym wdzięczna, bądź w komentarzu , bądź jak nie masz odwagi to na priva, napisać „o co ci k….. chodzi”  drogi „czytelniku” !!!!

Reasumując, Lucek wstał o 7 , buntował się jak co dzień, że nie chce inhalacji , a tym bardziej klepania. Zjadł jak kurka, oddał jajo, a teraz łobuzuje u swojej babci, by mama mogła się wyluzować.

 

A NOWA STRONA JEST ŚLICZNA !

AMEN!

09.02.2011. 15:11

Komentarz

kuna 18.02.2011. 13:31

Jesteś Wielka!!!!! Zgadzam się, że strona jest piękna, a czytelnik o którym mowa najwyraźniej ma problem, bo już zawsze pozostanie jedynie ukrywającym się przychlaścikiem, który najwyraźniej Wam zazdrości umiejętności szukania szczęścia w każdej chwili, każdej minucie, nawet wtedy kiedy serce cicho płacze. Oby tych najlepszych chwil było w Waszym życiu jak najwięcej, a śmieci to najlepiej do śmietnika wrzucać O!!! wiem, że wiesz co chciałam powiedzieć :)))))))

Buziale :****

marecki 21.02.2011. 07:30

Strona super........wszystko super:)

rudzia 27.02.2011. 23:18

powiem Ci, że ludzi chyba podnieca czytanie i słuchanie o cudzych nieszczęściach. Przez czytanie takich rzeczy może niektórzy czują się bardziej szczęśliwi bo ich takie nie szczęście nie dotknęło, ale uważam że każdy człowiek powinien czytając taką stronę wczuć się na chwilę w sytuację, poczuć własnym sercem "co ja bym zrobił(a) co bym robił(a) czego bym się chwytał(a) gdyby to moje dziecko było w takiej sytuacji, gdyby to mi się przytrafiło, bo mogło!" nikt z nas nie wie jak i gdzie by szukał pomocy,podejrzewam, a nawet wiem że każdy kochający rodzic zaprzedał by duszę diabłu by pomóc swojemu dziecku,A Ty jeszcze opisując swój przypadek pomagasz i radzisz innym rodzicom o tym samym problemie jak sobie z nim radzić ,że najważniejsza jest wiara otwierasz oczy tym którzy jeszcze tego nie widzieli robisz kobietko coś wielkiego,Walczysz o dobro dla swojego synka jak lwica i pomagasz innym poznać bliżej coś nie znanego kocham Cię za to!!!!

michal ruminski 22.04.2013. 23:22

Przypadkowo napotkalem na ta strone. jestem zszokowany jak mozna byc szczesliwym czlowiekiem przy takiej tragedii.(moja corka wlasnie dzis przejdzie badania brzuszka ma podejrzenia tej cholernej chroby )jestem zalamany moja zona jest z mala od grudnia w szpitalu juz 6 raz caly czas zapalenie pluc i lekarze do tej pory nie wiedzieli co jest mojej Majce.Torun to taka wielka dziura.Na dodateg zlego ja musialem wyemigrowac za kasa na wyspy by utrzymac rodzine. teraz przy tym wszystkim tylko ta strona i Twoj blog daje mi otuche .Dziekuje za wszystko.!!!

Dodaj komentarz

Wypełnij formularz, pola z gwiazdką muszą zostać wypełnione!

:

:

:


wykonanie: SERWIS mukowiscydoza | Mapa strony | Loguj | Odwiedzin: Teraz: 1 | Dzisiaj: 7 | Wczoraj: 12 | Wszystkich: 157907