Poniedziałkowo

Poniedziałkowo

Jakby to zatytułowała bardzo nam bliska Kasia

Dochodzę do wniosku, że nie mogłabym pracować na stanowisku, który odpowiada  za organizację pracy -  nie , nie jestem stworzona do logistyki – strasznie daleki i nie pasujący do mnie termin. Staram się jak mogę, zapisuję, karteczki od różowej po fioletową poprzyklejane nawet na czole – ale…. Się nie da ! Nie moja branża, nie moja specjalizacja….

Na szczęście na naszej drodze, nie wiadomo skąd pojawiła się Kasia, mama Ani. Zaangażowała się przeogromnie w akcje zbiórek dla Nikodema. Poruszyła wszystkie swoje znajomości, myślę, że nawet wrogów poskromiła. Jestem jej ogromnie wdzięczna, za pasję, którą włożyła w pomoc dla Lucusia, za bezinteresowną chęć podzielenia się tym , że może troszkę więcej niż my.  Kochana, uważam Cię za bardzo wartościową osobę, szczerą i kochającą ludzi, która nie znając nas w ogóle, nic a nic ,zaangażowała się  bezgranicznie . Pamiętaj – dobro powraca !!!!  

Zachwalana Kasia, to właśnie taki odpowiedzialny człowiek z głowa na karku. Logistyka to dla Kasi chleb powszedni – mam nadzieję, że na bieżąco będzie mamę gapcię nakierowywać

Tak czy siak, pomijając wszystkie logistyczne aspekty – głowę pełną pomysłów mam i zapał też niczego sobie , więc czas na ogłoszenie nowych miejsc zbiórek nakrętek i telefonów:

Długo oczekiwane miejsce w Gdańsku : Uniwersytet Gdański, Przymorze, Wydział Filologii – parter, przy tablicy ogłoszeń,

W Wejherowie przyłączyła się Szkoła nr 9 do zbiorki nieużywanych telefonów ( Emilio dziękujemy) i Biuro Oriflame, przy ulicy Rzeźnickiej do zbiorki telefonów i nakrętek ( ponownie Emilii dziękujemy).

Powstał nowy punkt zbiórki w Gdyni,  w biurze Wspólnoty Mieszkaniowej "Zamek" Gdynia Demptowo, przy ul. Chabrowej 75a ( Kasiu po raz tysięczny dziękuję) .

Jutro kolejne miejsca zbiorek – w Wejherowie na osiedlu Sikorski ……….

Się dzieje, oj się dzieje – pozytywnie i dobrze. Najważniejsze jednak jest to, że Lucek nie kaszle, tylko ..... zielone, gęste "gilki" w nosie mu zostały.

Felka

28.02.2012. 00:03

Komentarz

Ten temat nie został jeszcze skomentowany

Dodaj komentarz

Wypełnij formularz, pola z gwiazdką muszą zostać wypełnione!

:

:

:


wykonanie: SERWIS mukowiscydoza | Mapa strony | Loguj | Odwiedzin: Teraz: 1 | Dzisiaj: 10 | Wczoraj: 9 | Wszystkich: 157869