Się dzieje....

Szalony i napięty czas za nami . Przed nami kolejne dni wrażeń.

Jak to Lucuś mówi, miałem pełen dzień wrażeń (jego wyliczanka) :

po pielwsze : uczestniczył pierwszy raz w życiu w Balu Przebierańców . Został Kotem Filemonem, oczywiście "wyrodna" matka nie robiła żadnych zdjęć. Bawił się cudownie, król parkietu dosłownie.

B:  Była u nas Telewizja Kaszuby i nagrali z nami reportaż odnośnie choroby i naszej walki. Wyemitowanie nastąpi jutro, 4 lutego w Telewizji Kaszuby i ukaże się na portalu Nadmorski.24.   Troszkę mama się jąkała, łezka nawet poszła w którymś momencie, ale mam nadzieję , że jakoś pozytywnie to wszystko wyszło.

po trzecie: jutro Nikoś ma urodzinki . Ach ..... już 5 lat!!! Nie wierzę, że to już 5 - za szybko czas leci. Co prawda urodziny Nikoś zaczął już świętować:))Już w piątek kurier dostarczył pierwszy prezent :)  od Natalusi i Wojtusia.  Wczoraj .... niespodziankę sprawiła "żona" mego synka Ewelinka. Przyjechała do solenizanta z cudownymi prezentami i spędziła z nami przemiło sobotni dzień, a jutro impreza na całego z przyjaciółmi mojego synka ! (rób zdjęcia. rób zdjęcia).

Wczoraj również "sekundowo " uczestniczyliśmy w otwarciu Sali Zabaw Summer Baby . Byliśmy tam tylko chwilkę, ponieważ tłum ludzi pojawił się pierwszego dnia, a dla Nikodema oznacza to wirusy, bakterie i zarazki - nie możemy pozwolić na takie niebezpieczeństwo.  Nasza obecność spowodowana była nagraniem przez TV TTM materiału, w którym dziękowaliśmy za dobre serduszka właścicieli i za umożliwienie w Sali zbiórek dla Nikosia.  Liczę na to, że zdecydowanie więcej osób dowie się o Lucusiu i przyłączą się do pomocy :)

Teraz uciekam, ale popołudniu dokończę wpis , bo jeszcze z kilkoma ważnymi sprawami chciałabym siez Wami podzielić !!!

 

03.02.2013. 10:35

Komentarz

Ten temat nie został jeszcze skomentowany

Dodaj komentarz

Wypełnij formularz, pola z gwiazdką muszą zostać wypełnione!

:

:

:


wykonanie: SERWIS mukowiscydoza | Mapa strony | Loguj | Odwiedzin: Teraz: 1 | Dzisiaj: 7 | Wczoraj: 12 | Wszystkich: 157907