Sprawy organizacyjne

Sprawy organizacyjne .

1. Nowi - jka , napisz na mojego maila felikszowska@wp.pl, bo nie mam Twojego adresu  - by wysłać plakaty. :))

2. Nadal poszukuję miejsca do zbiórek w Trójmieście - jakiś punkt usługowy obojętnie z czym, który użyczy kawałeczek miejsca na karton na zbiórkę telefonów i kawałek zaplecza na worek z nakrętkami.  Zachęcam, to nic strasznego, a może być fajną reklamą dla sklepu. Osoby wahające się  , proszę zadzwonić do sklepu  ADA do Gdyni, na Abrahama 21. Panie początkowo również nie były pewne, a nie dalej jak wczoraj dzwoniły i prosiły o kolejne ulotki bo akcja przerasta ich pozytywne oczekiwania .

3. Dzisiaj wysłałam do firmy recyklingowej pierwszy karton z nieużywanymi telefonami. Jestem ciekawa jaki będzie efekt naszej wspólnej zbiórki. Bardzo dziękuję, tym wszystkim, którzy się w nią zaangażowali. Jest WAS  bardzo wielu, więc nie sposób podziękować z IMIENIA .  Jesteśmy ogromnie WDZIĘCZNI.   Wierzę również , że to dopiero początek, a akcje rozrosną się na całego i trwać będą tak długo, aż zostanie wynaleziony lek na mukowiscydozę.

 

Lucek czuje się dobrze,  był wczoraj na chwilę w przedszkolu. Jest zachwycony. Myślę ,że w piątek też go poślę. Chciałabym, aby dwa razy w tygodniu uczęszczał do przedszkola i pobawił się z dziećmi . Mam nadzieję, że zdrowie na to pozwoli. Emocjonalnie jest na to przygotowany, nie płacze za mną, bardziej ja za nim:) Matka kura !!!  Wracając do domu opowiada z zapałem co robił, że świetnie było i chce wracać :)

Ach , jak Lucjanek rośnie. Czy wszystkim tak szybko rosną dzieci?

Felka

16.02.2012. 14:32

Komentarz

Nowi-jka 20.02.2012. 21:08

Widziałam Was w telekspresie.
Weronika podziwiam cie za pokłady energi które znajdujesz do walki o kase na leczenie.
Pzdr. i całuski dla Mukolinka
JJ

Dodaj komentarz

Wypełnij formularz, pola z gwiazdką muszą zostać wypełnione!

:

:

:


wykonanie: SERWIS mukowiscydoza | Mapa strony | Loguj | Odwiedzin: Teraz: 1 | Dzisiaj: 7 | Wczoraj: 12 | Wszystkich: 157907