Synowa

 „Żona” mojego syna – Ewelina.

   

Pojawiła się „znikąd”,  jednak „zamieszkała” w naszych sercach i pełni w nim bardzo ważną rolę. Jest naszym Aniołem, przyjacielem i Nikosia miłością. W tym wszystkim nie chodzi o to, co dla nas robi, a uwierzcie przenosi góry, tylko tym kim jest. Ciepłą , przesympatyczna istotą, która rozwesela nasze szare dnie . Kochana, dziękujemy Tobie, że nas znalazłaś, wspierasz – po prostu za to, że z nami jesteś.

Podziękować chcemy również Ewelinie za pomoc, za organizowanie przeróżnych akcji:

Jedną z nich to pomysłowa zbiórka w siedzibie EduROBOT w Gdańsku i Gdyni

  Za którą dziękujemy przede wszystkim Panu Damianowi, ponieważ bez jego akceptacji i chęci pomocy nie udało by się uzbierać aż czterech wielkich worów nakrętek i  pełnej siatki telefonów.

  Podsumowanie akcji znajdziecie TU:

Dziękujemy za przemiłą atmosferę, za ciepłe słowa , a przede wszystkim za wsparcie i  pomoc Lucusiowi. Z naszej strony życzymy wielu sukcesów, odkrycia wielu talentów i rozbudzania pasji wśród dzieci.

Jeszcze raz bardzo dziękujemy !!!!!

Kolejnym sukcesem, którym chciałam się pochwalić i kolejny raz podziękować Ewelinie  to zaistnienie w portalu „ONAONAONA” . Mam nadzieję, że artykuł pomoże nam w zbiórce telefonów – takie moje małe marzenie.

 

U Nikosia wszystko dobrze. Jesienna pogoda nie rozpieszcza, na szczęście mamy Apsika, który ochoczo umila czas Lucusiowi. Naprawdę cieszymy się przeogromnie, że go mamy. Radość, gwar , a przede wszystkim ruch nieustannie goszczą u nas w domu! W najbliższy piątek kontrola w Poradni Mukowiscydozy – w końcu oficjalnie odbiorę wypis ze szpitala i wyniki badań, które jedynie poznałam przez telefon.

 

Felka

15.10.2012. 12:36

Komentarz

Ten temat nie został jeszcze skomentowany

Dodaj komentarz

Wypełnij formularz, pola z gwiazdką muszą zostać wypełnione!

:

:

:


wykonanie: SERWIS mukowiscydoza | Mapa strony | Loguj | Odwiedzin: Teraz: 1 | Dzisiaj: 1 | Wczoraj: 9 | Wszystkich: 157860