Szybka walka

Lucjano walczy z katarem od niedzieli . Zazwyczaj trwa on dwa tygodnie, jest bardzo intensywny i by Nikodem mógł swobodnie oddychać i spać potrzebne są całonocne inhalacje . Jednak w tym przypadku po czterech dniach katar jest  ledwo zauważalny, a przymusowe nocne inhalacje nie były potrzebne. Bardzo mnie to cieszy! Myślę, że motywacja jest OGROMNA, Nikodema ma poznać  Daniela i Vanesskę, a by to się stało musi być zdrowy !!!  Próbowaliśmy płukać nos, ale niestety Nikodem nie dorósł do takiej formy czyszczenia . Wcale mu się nie dziwię i nie zmuszałam go do tego, ponieważ zanim on spróbował ja poeksperymentowałam na sobie.  Uczucie okropne, nos „boli” jakbyś się zachłysnął wodą w basenie lub morzu , pieczenie i ogólny dyskomfort. Syn za mało dojrzały, by wytłumaczyć mu wyższość czystego nosa nad uciążliwością zabiegu.  Poczekamy jeszcze nim wdrążymy kolejną profilaktykę ……….

 

Uważam,  że i tak był BARDZO DZIELNY!!!

 

Ach….. chcielibyśmy podziękować wszystkim, którzy przyłączają się do zbiórek dla Nikodema. Nie spodziewaliśmy się tak pozytywnego odzewu i tylu ciepłych serc . Telefony trafiają do nas z różnych miejsc Polski :

Od Pani Basi z Bielska Białej dotarła do nas wielka koperta z telefonami, za które pięknie dziękujemy.

Od Pani Doroty i jej trzyletniej córeczki Moniki . Pani Doroto – dobry adres Pani wybrała ! Dziękujemy za pomoc . Wiele to dla nas znaczy.

Dzisiaj dostaliśmy przesyłkę z telefonami i nakrętkami – starannie zapakowanymi w pudełku po telefonie Nokia. Niestety kalka na przekazie pocztowym nie odbiła od kogo dotarła do nas przesyłka.  Kurczaki tak mi przykro, chciałabym podziękować, tylko nie mogę ustalić komu. Jeżeli to możliwe , proszę o maila.

Najbliższe okolice również świetnie się spisują. Dzisiaj  Pani Agnieszka przywiozła cały bagażnik nakrętek , które zebrały dzieci z Przedszkola „Pod Aniołem” ze Starzyna oraz  sklep Spożywczy  Anny Potrykus z Tupadeł . Przeogromnie za nie  dziękujemy , a przede wszystkim pozdrawiamy Siłaczy, którzy pomagali nosić nakrętki – Kubę i Jaśka J)

W sobotę odebraliśmy efekty zbiórek z Gdańska. Od Kasi zabraliśmy wór nakrętek  i reklamówkę telefonów uzbieranych na Politechnice Gdańskiej oraz karton z telefonami od firmy Sunreef  Yachts, natomiast  w portierni na Uniwersytecie Gdańskim czekały na nas dwie wielkie siatki wypełnione plastikowymi krążkami.

W niedzielę otrzymaliśmy pierwszą zbiórkę ze Sklepu „Smak” w Wejherowie, za co ogromnie dziękujemy .  Również Pani Ani, która zaangażowała się w pomoc dla Lucusia , dziękujemy za głowę pełną pomysłów i prywatne zbiórki !

Dnia dzisiejszego w Urzędzie Miasta został przekazany nam pełen karton po brzegi wypełniony telefonami . Myślę, że najdalej w piątek umieszczę link z nagrania , które uwieczniła Twoja Telewizja Morska !

UWAGA ! UWAGA!  -  nowe miejsca zbiórek:

Szkoła Podstawowa w Żarnowcu ,

Zakład Fryzjerski  „Madzia” w Chłapowie.

 

Równie pięknie chciałam podziękować Izie i Firmie Orlex, za dostępność pustostanu , w którym mogę przechowywać efekty zbiórek. By firma skupująca przyjechała po nakrętki, muszę ich uzbierać bardzo dużą i ciężką ( w tonach) ilość. Dostępność miejsca była niezbędna do powodzenia akcji. Jeszcze raz dziękujemy za zaufanie !!!

Felka.

21.03.2012. 22:50

Komentarz

Ten temat nie został jeszcze skomentowany

Dodaj komentarz

Wypełnij formularz, pola z gwiazdką muszą zostać wypełnione!

:

:

:


wykonanie: SERWIS mukowiscydoza | Mapa strony | Loguj | Odwiedzin: Teraz: 1 | Dzisiaj: 10 | Wczoraj: 9 | Wszystkich: 157869