W skrócie

Wielkimi krokami zbliża się kolejna już kontrola w Poradni Mukowiscydozy, odbędzie się 27 marca. Dopiero co jesteśmy po bilansie 4-latka ,w naszym przypadku to proforma. Nasza przychodnia zna nas doskonale i wie, ze jesteśmy pod stałą kontrolą specjalistów ; więc są tylko pytania – waga, wzrost, oczy, zęby, ….. W między czasie same echy i achy ze strony personelu o przepięknym Nikosiu. Dziękujemy i wychodzimy . Fajnie mieć zaprzyjaźnioną przychodnię .

Lucjano cwaniak jakich mało. Fajny ten mój synek. Oczywiście awantury się zdarzają , ale musi być równowaga w humorkach. Mukowiscydoza, poza obowiązkowymi zabiegami , nie daje o sobie znać. Mam nadzieję, wierzę, że odpuści nam na dłuższy czas, a kiedy już będzie chciała uderzyć – my ją pac – wynalezionym lekiem na nasze zło . Ach, marzy mnie się lek na mukowiscydozę, marzy. Wiem ,że marzenia się spełniają !!!

Skauci ze Szkoły Podstawowej w Gościcinie po raz drugi obdarowali Nikodema pełnym samochodem  nakrętek. Nie wiem jak Oni to robią  Pobijają wszelkie pozostałe miejsca zbiórek , nawet razem wzięte. Oby tak dalej – tego im życzę.  Dziękujemy po raz drugi.

W zbiórce telefonów prym wiedzie Szkoła Podstawowa nr 9 z Wejherowa , Emilia , koordynatorka szkoły prawie codziennie informuje mnie o nowej sztuce .  Dzieciaczki zaangażowały się ogromnie, dziękujemy im za to ogromnie. Niebawem wiosna i mam nadzieję, że obiecany uczniom spacer z Nikodemem się odbędzie.

Dziękujemy również Policjantom z Komisariatu Policji w Wejherowie Śmiechowie za worek z nakrętkami. Mam nadzieję, że to dopiero dobry początek zbiórki służb mundurowych.))

Odebrałam dzisiaj telefon z przemiłą wiadomością – propozycją przyłączenia się Przedszkola Leśna Kraina do zbiórek dla Nikodema. Jak mogłam odmówić :)) Nie wypada hihihih, wiec z dumą oznajmiam , że

Niepubliczne Przedszkole  "Leśna Kraina"
ul. Gryfa Pomorskiego 72/S
84-200 Wejherowo

Zbiera dla Nikodema nakrętki i telefony.

Przeczytałam również maila od Pani Agnieszki, która napisała, że kolejny sklep przyłącza się do akcji - ,,Sklep Spożywczo- Przemysłowy Anna Potrykus                                                                                                     ul. Pucka 29A  Tupadły (koło Jastrzębiej Góry)  i są już pierwsze efekty zbiórek.

Wiosna – Ach To Ty !!!

Felka

15.03.2012. 21:10

Komentarz

Martulka221 16.03.2012. 09:37

Oj, zdarzaja się cuda, zdarzają! Więc trzeba w nie wierzyć - masz w 100% rację!!
Wierzę z Wami całym sercem - wierzę w Was!

Wiosna za oknem i niech w sercu kwitnie też :*

mama Mai 16.03.2012. 17:50

i my czekamy na ten CUD :)

Dodaj komentarz

Wypełnij formularz, pola z gwiazdką muszą zostać wypełnione!

:

:

:


wykonanie: SERWIS mukowiscydoza | Mapa strony | Loguj | Odwiedzin: Teraz: 1 | Dzisiaj: 6 | Wczoraj: 12 | Wszystkich: 157906