Wiem, ale nie powiem...

..troszkę późno się obudziłam, ale mam nadzieję, że uda się zorganizować to co narodziło się w mojej głowie. Nic więcej nie piszę, by nie zapeszyć. 

U nas bez większych zmian. Lucek co prawda zaczął być bardziej uparty i pyskaty. Jednak z takimi "normalnymi" problemami to spokojnie damy sobie radę, jak co drugi rodzic  :). Do tego wszystkie obowiązki spadły na moją głowę. Mąż ma kocioł w pracy, spędza tam większość czasu, niezastąpiona teściowa wyjechała na cztery miesiące i sama zostałam na polu walki. Trudno jest zrobić zakupy z dzieckiem , z którym nie wchodzi się w zatłoczone miejsca, nie mówiąc już o wypisaniu niezbędnej recepty w przychodni. O zapuszczenie domu się nie boję, Lucek pomaga w obowiązkach najlepiej jak może - bynajmniej mamy cały deszczowy dzień zajęty , bo tyle trwa posprzątanie mieszkania z trzylatkiem :) Jak to powtarza mój tata: Bynajmniej nie mam czasu na myślenie o głupotach !!!

Chciałam się również pochwalić osiągnięciami mojego synka. Inhalacją przez ustnik. Dla nas to wielki sukces, ponieważ przy Nikodema psychice i  refluksie graniczyło to z cudem.  Jednak udało się i po kilku dniach motywowania, mamy efekt samodzielnych, dorosłych inhalacji.

A tym miedzy innymi go motywowaliśmy :))

 

Felka

25.05.2011. 20:48

Komentarz

Magda 26.05.2011. 19:03

Bo dobra motywacja to podstawa :) Przyzwyczajajcie się, bo pewnie jeszcze nie raz będzie potrzebna - znamy to z autopsji :)

beata-igor 28.05.2011. 09:22

Klips na nosie?!!! No, no!!! U nas to nie przeszło, a jeśli chodzi o samodzielność w inhalacjach, to oczywiście samodzielny jest, ale w odymianiu zębów ;) Do mnie i tak należy żmudny proces przypominania i darcie się czy to z kuchni, czy to z łazienki "Igorku wciągasz?" :))) Pozdrawiamy :*

Martulka 28.05.2011. 21:39

Dzielny mały mężczyzna!
Nie zapeszamy i trzymamy kciuki, żeby wyszło to, co sobie zamierzyłaś...
A co do motywacji... u nas też się zaczyna ten etap - przyda się wyobraźnia :)
Buziaki dla Was!!!

Dodaj komentarz

Wypełnij formularz, pola z gwiazdką muszą zostać wypełnione!

:

:

:


wykonanie: SERWIS mukowiscydoza | Mapa strony | Loguj | Odwiedzin: Teraz: 1 | Dzisiaj: 10 | Wczoraj: 9 | Wszystkich: 157869